CLUBSWORLD MĚNÍ PRAVIDLA HRY

Po několika měsících usilovného vývoje vám s hrdostí představujeme aplikaci ClubsWorld, unikátní projekt se zaměřením na společenský život ve velkých městech České republiky. Prostřednictvím webu a mobilních aplikací pro operační systémy Google Android a Apple iOS nabízí ClubsWorld vždy aktuální seznam těch nejlepších klubů, barů a akcí, na kterých rozhodně nesmíte chybět.

APLIKACE PRO SNADNĚJŠÍ ŽIVOT

Plánování večera nebylo nikdy snažší. Naše aplikace vám vždy zobrazí kompletní seznam klubů a nadcházejících akcí v daném městě. Oceníte také možnost hodnocení navštívených podinků a především propracovanou spolupráci s mapovými podklady. Na základě vaší aktuální polohy vám aplikace nabídne nejbliší kluby a dokonce vás k nim dokáže navigovat.

NEJVĚTŠÍ MĚSTA V ČESKÉ REPUBLICE

Platforma ClubsWorld od svého počátku podporuje několik světových jazyků a dvě největší česká města Prahu a Brno. Naším cílem je však zmapovat celou Českou republiku, a proto se v nejbližší době můžete těšit na další zajímavá místa.

NEJNOVĚJŠÍ DESIGN A TECHNOLOGIE

Aplikace ClubsWorld se může pochlubit použitím nejmodernějších technologií a aktuálních možností mobilních operačních systémů. Od začátku byl však kladen důraz také na co možná největší uživatelskou přívětivost, moderní design a snadné ovládání.

STAŇTE SE NAŠIMI PARTNERY

Mobilní trh roste neuvěřitelnou rychlostí, a proto nabízíme svým obchodním partnerům jedinečnou šanci se zviditelnit a přilákat tak nové zákazníky do svých podniků. Členství v naší databazí je navíc zcela zdarma. Pokud chcete zařadit svůj klub nebo akci do unikátní databáze ClubsWorld, napište nám na info@t-rextechnologies.cz

Aplikaci ClubsWorld si můžete zdarma stáhnout zde: